Par dizainu un sortimentu

Mūsdienīgai vannas istabai jābūt skaistai un komfortablai, savukārt santehnikai nepieciešams gan ilglaicīgi kalpot, gan arī jābūt viegli kopjamai.

Katrs cilvēks vēlētos, lai viņa vannas istaba būtu ne tikai skaista, bet arī harmoniska un saskanīga. Pateicoties mūsu kompānijas piedāvātajam plašajam izstrādājumu sortimentam, šo sapni ir vienkārši pārvērst realitātē. Pēc pasūtītāja vēlmes iespējams izgatavot monolītas galda virsmas ar divām, trim atšķirīgas konfigurācijas mazgātnēm.

Pie dotā materiāla priekšrocībām ir pieskaitāma izstrādājuma apgriešanas iespēja pat mājas apstākļos, kas ļauj iebūvēt galda virsmas dažādu formu nišās. Turklāt, lietā marmora izstrādājumi ir viegli atjaunojami, kas ievērojami paildzina to kalpošanas laiku.

Mūsu izstrādājumi vienkārši iekļausies ne tikai jebkura dzīvokļa vai privātmājas interjerā, bet arī ideāli iederēsies sabiedriskās vietās, piemēram, slimnīcās, viesnīcās un citviet.

SPN kompānijas produkciju ir iespējams atrast Latvijas un Lietuvas labākajos santehnikas un būvmateriālu veikalos. Tāpat mūsu produkcija tiek eksportēta uz Krievijas tirgu, Eiropas Savienības valstīm (eiro zonu). Uzņēmumam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākiem uzņēmējiem un dizaina birojiem.

Scroll to Top