Rażotne

Uzņēmums ražo metāla konstrukcijas dažādām ražošanas ēkām,angāriem, noliktavām,sporta zālēm, ofisa ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām un standarta un nestandarta metāla konstrukcijas pēc individuāla pasūtījma.

Konstrukciju ražošana tiek veikta atbilstoši Eiropas Savienības standartu prasībām un konstrukciju ražošanā tiek izmantoti sertificēti materiāli.

Metāla griešanai tiek izmantoti plazmas griešanas darbagaldi, kas ļauj izgriezt jebkuras formas un izmēra detaļas. Plazmas griešanas tehnoloģijas priekšrocības ir ātrums,iespēja apstrādāt dažādus metālus un biezu lokšņugriešana. Metāla plazmas griešana notiek ar ātrumu lielāku par diviem metriem minūtē, kas ļauj operatīvi izpildīt pasūtījumus.

Metināšanas darbiem tiek izmantoti metināšanas pusautomāti, kas ir viens no efektīvākajiem metināšanas darbu veikšanas instrumentiem. Visas metinātās šuves speciālisti pastāvīgi pārbauda ar ultraskaņas kontrolieri.

Pirms krāsošanas konstrukcijas tiek apstrādāts ar skrošu vai smilšu strūklu. Izmantojot skrošu strūklu tiek panākta pilnīga metāla attīršana, kas ie nepieciešams, lai veiktu izstrādājumam turpmāko apstrādi. Pēc attīrīšanas konstrukcijas tiek krāsotas speciālās krāsošanas kamerās.

Mūsu kompānija piedāvā šādus pakalpojumus un ražo:

1) Metāla konstrukciju projektēšana,ražošana un krāsošana.

2) Metāla žogu,vārtu,sētu ka arī citu noderīgu un nepieciešamu izstrādājumu ražošana un uzstādīšana.

3) Metāla kāpņu projektēšana,ražošana un montāža.

4) Pēc klienta vēlmēm izgatavojam jebkura veida metāla izstrādājumus,palīdzam ar projektēšanu,dokumentu sagatavošanu objekta nodošanai.

5) Veicam metālkonstrukciju ražošanu,montāžas cikla vadīšanu,būvuzraudzību.

Mūsu kontakti:

SIA “SPN Technology International”

V.A.T. Nr. LV 40103628521

Adrese: Rīga, Krustpils iela 8c, LV-1073

Tel: +371 29262448

E-pasts: spnmet@inbox.lv